Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Closed
hi: बंद

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Location
hi: स्थान

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Style
hi: अंदाज

en: Changed
hi: बदल गया

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Entity label
hi: entity उपनाम

en: Field formatters
hi: क्षेत्र प्रारूपक
