Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Closed
kk: Жабық

en: Enable
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Authored by
kk: Автор

en: Text color
kk: Мәтін түсі
