Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Closed
ku: داخراوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Location
ku: شوێن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: pixels
ku: پیکسڵ
