Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
