Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
