Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Closed
sl: Zaprto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Location
sl: Mesto

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Price
sl: Cena

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
