Styled Google Map (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Closed
cs: Zavřená

en: Enable
cs: Zapnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Location
cs: Místo

en: Authored by
cs: Autor

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Price
cs: Cena

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Changed
cs: Změněno

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Font family
cs: Řez písma

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: pixels
cs: pixelů

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Field formatters
cs: Formátovače pole
