Styled Google Map (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Closed
hy: Փակված

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: pixels
hy: փիքսել

en: Field formatters
hy: Դաշտի ձևաչափեր
