Styled Google Map (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Closed
sv: Stängd

en: Enable
sv: Aktivera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Location
sv: Plats

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Authored by
sv: Författad av

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Price
sv: Pris

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Minimum zoom
sv: Minsta zoom

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Changed
sv: Ändrad

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: From address
sv: Svarsadress

en: Radius
sv: Radie

en: Opacity
sv: Opacitet

en: pixels
sv: pixlar

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Geometry
sv: Geometri

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Max width
sv: Största bredd

en: Select field
sv: Välj fält

en: Provide markup text for the area.
sv: Tillhandahåll uppmärkningstext för fältet.

en: Entity label
sv: Etikett för objekt

en: Field formatters
sv: Fältformaterare

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
