Styled Google Map (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
