Styled Google Map (8.x-2.0-rc3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Closed
jv: Ditutup

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Location
jv: Lokasi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: pixels
jv: piksel
