Styled Google Map (8.x-2.0-rc4) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
