Styled Google Map (8.x-2.0-rc4) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Closed
fi: Suljettu

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Location
fi: Sijainti

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Price
fi: Hinta

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Style
fi: Tyyli

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Opened
fi: Avoimet

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: pixels
fi: pikseliä

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Gradient
fi: Gradientti

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Select field
fi: Valitse kenttä

en: Provide markup text for the area.
fi: Tarjoa markup-tekstiä tekstialueelle.

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: Select the view mode
fi: Valitse esitystapa

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti

en: Field formatters
fi: Kentän muokkaajat
