Styled Google Map (8.x-2.0-rc4) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
