Styled Google Map (8.x-2.0-rc4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Style
ps: ډول

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
