Styled Google Map (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Enable
bs: Omogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Location
bs: Lokacija

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Style
bs: Stil
