Styled Google Map (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Location
ta: இடம்

en: Text color
ta: உரை நிறம்
