Styled Google Map (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
