Styled Google Map (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Price
cy: Pris

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Style
cy: Arddull

en: From address
cy: Gan gyfeiriad

en: Gradient
cy: Graddiant
