Styled Google Map (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
