Styled Google Map (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Style
ta: பாணி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
