Styled Google Map (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Price
th: ราคา

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Radius
th: รัศมี

en: pixels
th: พิกเซล

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Gradient
th: สีไล่เงา

en: Provide markup text for the area.
th: แสดงข้อความบนพื้นที่
