Styled Google Map (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Closed
af: Gesluit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys
