Styled Google Map (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Enable
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: pixels
az: piksellər

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
