Styled Google Map (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Closed
ca: Tancat

en: Enable
ca: Habilita

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Location
ca: Localització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Price
ca: Preu

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Style
ca: Estil

en: Changed
ca: Canviat

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Opened
ca: Obert

en: pixels
ca: píxels

en: Colour
ca: Color

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Gradient
ca: Gradent

en: Geometry
ca: Geometria

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Provide markup text for the area.
ca: Proporciona text amb etiquetes per l'àrea.

en: Places
ca: Llocs

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema

en: Which field contains geodata?
ca: Quin camp conté dades geogràfiques?

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: Field formatters
ca: Formatadors de camp
