Styled Google Map (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Closed
is: Lokuð

en: Enable
is: Virkja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: Authored by
is: Höfundur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Price
is: Verð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Font size
is: Leturstærð

en: Style
is: Stíll

en: Colour
is: Litur

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
