Styled Google Map (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Closed
lt: Uždara

en: Enable
lt: Įjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Location
lt: Vieta

en: API Key
lt: API raktas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Price
lt: Kaina

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Radius
lt: Spindulys

en: pixels
lt: pikseliai

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai
