Styled Google Map (8.x-2.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
