Styled Google Map (8.x-2.3) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Location
am: ቦታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Sort by
am: ደርድር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Field formatters
am: የመስክ መቅረፆች
