Styled Google Map (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Closed
bg: Закрито

en: Enable
bg: Активирай

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: Authored by
bg: Написано от

en: Price
bg: Цена

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Apply
bg: Търси

en: From address
bg: Изходящ адрес
