Styled Google Map (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
