Styled Google Map (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Closed
ug: يىپىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Location
ug: ئورنى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Controls
ug: كونترول

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Apply
ug: قوللىنىش
