Styled Google Map (8.x-2.4) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Closed
ar: مغلق

en: Enable
ar: تفعيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Location
ar: الموضع

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Price
ar: السعر

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Style
ar: نمط

en: Changed
ar: تم التغير

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: From address
ar: من العنوان

en: pixels
ar: بكسلات

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
