Styled Google Map (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Location
bn: অবস্থান

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Width
bn: প্রস্থ
