Styled Google Map (8.x-2.4) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Closed
et: Suletud

en: Enable
et: Luba

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: without
et: ilma

en: Created
et: Loodud

en: Location
et: Asukoht

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Price
et: Hind

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Style
et: Stiil

en: Changed
et: Muudetud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: pixels
et: pikslit

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: Field formatters
et: Välja vormindajad
