Styled Google Map (8.x-2.6) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Closed
gu: બંધ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
