Styled Google Map (8.x-2.6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Closed
ka: დახურულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Style
ka: სტილი
