Styled Google Map (8.x-2.7) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Closed
be: Зачынена

en: Enable
be: Уключыць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: API Key
be: Ключ API

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: pixels
be: пікселі

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Field formatters
be: Фарматэры поля
