Styled Google Map (8.x-2.7) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Closed
eu: Itxita

en: Enable
eu: Gaitu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Style
eu: Estiloa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Font family
eu: Letra familia

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
