Styled Google Map (8.x-2.7) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Closed
mr: बंद

en: Enable
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Location
mr: स्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Price
mr: किंमत

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
