Styled Image Field (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Fields
be: Палі

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
