Styled Image Field (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
