Styled Image Field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Fields
ca: Camps

en: Reference
ca: Referència

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive image styles
ca: Estils d'imatges responsives

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
