Styled Image Field (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Fields
da: Felter

en: Image styles
da: Billedformater

en: Image style
da: Billedformat

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive image styles
da: Responsive billedformater

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat
