Styled Image Field (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Fields
de: Felder

en: Reference
de: Referenz

en: Image styles
de: Bildstile

en: Image style
de: Bildstil

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Nothing
de: Nichts

en: Responsive image styles
de: Responsive Bildstile

en: Responsive image style
de: Responsiver Bildstil
