Styled Image Field (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Fields
gl: Campos

en: Reference
gl: Referencia

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
