Styled Image Field (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
