Styled Image Field (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
