Styled Image Field (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Fields
hu: Mezők

en: Reference
hu: Referencia

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Responsive image styles
hu: Alkalmazkodó képstílusok

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus
