Styled Image Field (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Fields
id: Bidang isian

en: Reference
id: Referensi

en: Image styles
id: Gaya gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Nothing
id: Tidak ada
